iphone spy software ios 7 Salfeld kindersicherung ferien Iphone daten ausspionieren Handy spy ohne zielhandy Kindersicherung dachfenster roto Best spy apps for iphone 4 App zum ausspionieren von handys link Flexispy spionage software fГјrs handy Spyware for iphone 6 Plus review Windows phone kindersicherung aktivieren App mit der man whatsapp ausspionieren kann Handy spionage Iphone spionage app finden Handy Гјberwachungssoftware aufspГјren Handy orten flugmodus Spionage software zur iphone Гјberwachung Pc Гјberwachen Spyware iphone 5s ios 8.3 Internet Best spy app on android Handyortung gps app Iphone vor Pc versteckt Гјberwachen Handy tracker software globalsat Iphone kinderschutz software schweiz press kindersicherung 2015 salfeld
  • English
  • Eesti
  • Suomi
  • Deutsch
  • Latviešu
  • Lietuvių
  • Русский
  • Svenska

Samuti on teada, et paljud Saaremaa elanikud on hasartmängudest sõltuvuses. Parima online-kasiino valimiseks kasutavad nad mänguportaali "Austriawin24", mis on juba pikka aega olnud positiivsele küljele. Ka sellel saidil leiate PayPal casino, mis on Austria mängijate seas väga populaarne.

Galeriid

Panga pank on olnud üksikobjektina looduskaitse all alates 1959. aastast. 1999. aastal moodustati kaitsealuse üksikobjekti baasil Panga maastikukaitseala. Kaitseala põhieesmärk on kaitse-eeskirja kohaselt Lääne-Eesti paekalda kõrgeima osa, Panga panga ning sealsete taimekoosluste kaitse.

Tule piknikule maalilisele Panga pangale! Puhas mereõhk ja männimetsa tervendav mõju aitavad puhata ja oma „akusid“ laadida. Looduskaitsealal on võimalik jälgida lummavalt ilusat päikeseloojangut, nautida vaikust ja looduse ilu, vaadelda linde, ammutada tervist silmaallikast, teha kauneid loodusfotosid.

 

Tõenäoliselt vanim teade Panga külast pärineb 1554. aastast. 19. sajandi lõpul ja 20. sajandi algul oli Panga küla piirkonnas üks suuremaid, kus tegeleti kalapüügi ja laevaehitusega.

Pangamüüril olevates Silmaallikates käidi haigeid silmi pesemas. Et allikavesi aitaks, tuli allikasse raha visata.